Skip links

Maslak 42 Konut Projesi

Sonsuz konfor ve şıklığı bir araya getiren keyifli bir projeyi daha tamamladık. Mimarlık ve uygulama alanındaki deneyimimizle özdeşleşen firmamız, estetik ve fonksiyonu birleştirerek özel bir yaşam alanı yaratmanın gururunu yaşıyor.

Alan

240m2

Hizmet

Çizim, İmalat, Uygulama

Proje Tarihi

2022

Süre

3 Ay

Proje Detayları

Minimalist çizgilerle modern estetiği bir araya getirdik ve ortaya çıkan bu projede, zarafeti ve konforu en üst düzeye çıkarıyor. İşlevselliği ön planda tutan tasarımımız, her detayında özenle seçilmiş malzemelerle buluşuyor.

Modern tasarım anlayışını vurgulayan çizgiler ile uyumlu renklerin bir araya getirilmesiyle ortaya çıktı. Amaç; iç mekânı sıcak, doğal ve modern bir hava ile buluşturarak huzurlu ve zarif bir atmosfer oluşturmaktı. Temiz hatlara sahip mobilyalar ile ferah bir düzen ve modern bir atmosfer yaratılırken, ahşap malzemeler ile doğal bir dokunuş eklendi. Bu sayede, minimalist ve çağdaş bir yaklaşımla, sıcak ve samimi bir ortam oluşturuldu.

Kişiye özel, işlevsel yenilikçi mimari tasarımlar ve kaliteli hizmet.

Konut, ofis, villa projeleri ile ilgili bilgi almak veya fiyat teklifi talebinde bulunmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

köpek yağmurluk
köpek montu
köpek polar